Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Ansī, Francijā, finišēja 13. vietā slavenā franču biatlonista Martēna Furkāda rīkotā festivāla rollerslēpošanas sacensībās.

Šajās sacensībās 20 sportistes brīvajā stilā veica 10,2 kilometrus garu distanci ar kopēju startu.

Uzvaru izcīnīja Francijas biatloniste Lu Žanmono, kura finišēja 23 minūtēs un 37,0 sekundēs, otrās vietas ieguvēja Terēza Štadlobere no Austrijas viņai zaudēja 1,4 sekundes, bet trešo pozīciju izcīnījusī vāciete Viktorija Karla bija 4,2 sekundes lēnāka. Štadlobere un Karla ir Pasaules kausa apritē startējošas distanču slēpotājas.

Edikuka bija četru sportistu grupā, kas finiša spurtā cīnījās par 11. vietu. Latviete finišēja kā trešā un guva 13. vietu, uzvarētājai zaudējot vienu minūti un 20,6 sekundes.

Piecas no 20 dalībniecēm tika apsteigtas par apli.