Fogelis turpmāk vadīs Latvijas Olimpisko vienību
Foto: F64

Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce otrdien par Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) valdes priekšsēdētāju apstiprinājusi LOK ģenerālsekretāru Einaru Fogeli, informē LOV.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz šim valdes priekšsēdētāja pienākumus Olimpiskajā vienībā pildīja Andris Kalniņš, kurš savu profesionālo darbību turpinās Latvijas Sporta federāciju padomes prezidenta amatā.

Fogelis, piekrītot vadīt LOV, uzsvēra: "Tas ir liels izaicinājums vadīt LOV turpmāko attīstītību. Par galveno sava darba prioritāti esmu noteicis ciešu sadarbību ar sporta federācijām, treneriem un sportistiem ciešā saiknē ar pašvaldībām un Olimpiskajiem centriem, nodrošinot mūsu sportistiem sekmīgu sagatavošanos atbildīgajiem startiem, jo īpaši Olimpiskajām spēlēm. Starp galvenajiem veicamajiem uzdevumiem redzu arī LOV sporta zinātnes un medicīnas laboratorijas pilnveidi un attīstību, kas arī turpmāk spētu nodrošināt augstus sporta rezultātus, kā tas ir bijis līdz šim."

Fogelis LOV valdes priekšsēdētāja amata pienākumus sāks pildīt 2012.gada 26.septembrī.

Tags

Latvijas Olimpiskā vienība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form