Nacionālās Hokeja līgas (NHL) ceturtdienas spēlē Latvijas hokejista Artūra Irbes pārstāvētā Karolīnas "Hurricanes" savā laukumā cīnījās neizšķirti ar Toronto "Maple Leafs" - 2:2.
Otrā perioda devītajā minūtē rezultāta atklāja Toronto hokejists Dmitrijs Hrističs. 15 sekundes pirms trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Garijs Robertss - 1:1.

Trešā perioda septītajā minūtē "Hurricanes" izmantoja skaitlisko vairākumu. Vārtus guva Džefs O'Neils. Tomēr pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Garijs Volks atjaunoja neizšķirtu - 2:2.

Papildlaikā aktīvāk uzbruka "Hurricanes" hokejisti, taču rezultāts nemainījās - 2:2.

"Hurricanes" vārtsargs Artūrs Irbe atvairīja 22 no 24 metieniem. "Maple Leafs" vārtsargam Kertisam Džozefam bija nedaudz vairāk darba. Viņš atvairīja 25 no 27 metieniem.

Pitsburgas "Penguins" savā laukumā ar 2:5 zaudēja Sanhosē "Sharks". "Penguins" vārusa sargāja nevis Latvijas hokejists Pēteris Skudra, bet gan Toms Baraso, kurš atvairīja tikai 19 no 24 sāncenšu metieniem. "Sharks" vārtsargs Stīvs Šīldss demonstrēja daudz pārliecinošāku sniegumu. Viņš atvairīja 31 no 33 metieniem.