Latvijas hokejistu Kārļa Skrastiņa un Pētera Skudras pārstāvētās komandas svētdien uzvarēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs.
Skrastiņa pārstāvētā Našvilas "Predators" izbraukumā papildlaikā uzvarēja Losandželosas "Kings" ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0).

Kārlis Skrastiņš un Klifs Ronings asistēja Gregam Džonsonam Našvilas komandas pirmo vārtu iesišanā. Skrastiņš meta pa vārtiem vienu reizi, viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Spēles 13. minūtē Džeisons Bleiks vadībā izvirzīja "Kings", taču pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē viesi spēja panākt izlīdzinājumu. Pēc Skrastiņa spēcīga raidījuma no zilās līnijas nūju ripai pielika Džonsons, un Losandželosas komandas vārtsargs Džeimijs Stors vairs nebija glābējs.

Uzvaras vārtus papildlaika pirmajā minūtē ar metienu vārtu augšējā stūrī guva Klifs Ronings.

"Predators" nav zaudējuši četrās spēlēs pēc kārtas, kas komandai ir ilgākā panākumu sērija 2000. gadā.

Vārtsarga Pētera Skudras pārstāvētā Pitsburgas komanda "Penguins" savā laukumā uzvarēja Ņujorkas "Rangers" ar 5:4 (1:1, 2:3, 2:0). Pitsburgas komandas vārtos šajā spēlē stāvēja nevis Skudra, bet Žans - Sebastjēns Obēns, kurš atvairīja 24 no 28 metieniem.