Latvijas čempionātā triatlonā olimpiskajā distancē uzvaru izcīnījis Andrejs Dmitrijevs.

Sacensībās, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa un Baltijas kausa izcīņa, uzvaru izcīnīja baltkrievs Aleksandrs Vasiļjevičs, kurš finišēja pēc divām stundām un 36,65 sekundēm. Otrais finišēja vēl viens baltkrievu sportists Jevgēņijs Tabakajevs, bet Dmitrijevs ierindojās trešajā vietā, uzvarētājam zaudējot nepilnas divas minūtes.

Vēl Latvijas čempionāta trijniekā iekļuva Sergejs Gustājevs un Mārtiņš Alksnis.

Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Sindija Veinberga, kura finišēja pēc divām stundām, 34 minūtēm un 39,90 sekundēm. Viņa bija ātrākā arī junioru ieskaitē.

Otrā sievietēm finišēja Arta Beitāne, bet trešā Latvijas čempionāta ieskaitē bija Anita Lebedeva.

Triatlonā olimpiskajā distancē sportisti sākotnēji veic 1500 metru peldējumu, tad 40 kilometrus ar velosipēdu, bet sacīkstes noslēdzas ar desmit kilometru skrējienu.