"Liepājas metalurgs" piektdien savā laukumā ar 0:3 zaudēja Kijevas "Berkut" ceturtajā Austrumeiropas hokeja līgas (AEHL) pusfināla spēlē un no turpmākās cīņas izstājās.
Spēles pirmā trešdaļa beidzās bez vārtu guvuma, bet piektajā minūtē pēc pārtraukuma "Liepājas metalurga" vārtsargu Dmitriju Žabotinski pārspēja Vafins.

Pēdējās trešdaļas 5. minūtē viesi guva otros vārtus, bet pēdējā ripa liepājnieku vārtos nonāca sekundi pirms mača beigām, kad Latvijas komandas treneris Leonīds Beresņevs vārtsargu bija aizstājis ar sesto laukuma spēlētāju.

Lai iekļūtu finālā kādai no komandām bija jāizcīna trīs uzvaras, un to paveica "Berkut".

Pirmajās divās spēlēs Kijevā pa uzvarai guva Latvijas komanda un mājinieki, bet abās cīņās savā laukumā liepājnieki zaudēja.