LOV lūdz savus sportistus un trenerus aktualizēt informāciju par savu atrašanās vietu
Foto: LETA

Latvijas Olimpiskā vienība lūdz savus sportistus un trenerus aktualizēt un papildināt informāciju par savu atrašanās vietu, informē LOV.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LOV aicina tiem, kuri atrodas ārpus Latvijas apliecināt savu ierašanos Latvijā, norādot datumu, laiku, ierašanās veidu un valsti, tai skaitā tranzīta valstis, no kuras ieceļots.

Savukārt tiem, kuri šobrīd atrodas Latvijā, LOV aicina apliecināt faktu, ka viņi šobrīd atrodas Latvijā. Tikmēr tiem, kuri bijuši izceļojuši, norādīt datumu, kad ieceļojuši atpakaļ un valsti no kuras ieceļoja.

Tāpat LOV aicina atsaukties tos, kuri plāno un pieņem lēmumu neatgriezties Latvijā, norādot valsti, kurā atradīsies un plānoto laiku.

LOV vienlaicīgi informē, ka tā nevarēs uzņemties pilnu atbildību par tālāko uzturēšanos un drošību ārpus Latvijas robežām.

Ārkārtējas situācijas periodā Latvijas Olimpiskās vienība nesniedz maksas pakalpojumus un slēdz Fiziska darba spēju noteikšanas laboratoriju.

Tāpat LOV pārtrauc darbu klātienē un darbinieki iespēju robežās savus darba pienākums veic attālināti, taču nepieciešamības gadījumā, iepriekš sazinoties ar savu sporta ārstu, atlētiem tiks sniegta palīdzība.

Tags

Latvijas Olimpiskā vienība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form