LOV nosauc 2015.gada sezonas sastāvu vasaras sporta veidos
Foto: FIVB

18.decembrī Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce izvērtēja vasaras sporta veidu sportistu rezultātus un nosauca LOV sastāvus 2015.gadam.

Izveidotajos LOV sastāvos tika iekļauti 80 atlēti un saglabātas 18 vietas Rezerves sastāvā sporta veidu federāciju ieteiktajiem sportistiem, kas nav izpildījuši LOV atlases kritērijus.

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis rezumējot LOV sastāvu apstiprināšanu: "Domāju, ka LOV sastāvu apstiprināšana ir liels atbalsts vasaras sporta veidu federācijām, sportistiem un treneriem gatavojoties kvalifikācijas sacensībām 2016.gada Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, kā arī veiksmīgam startam tajās."

LOV pamatsastāvs            (49 sportisti)

airēšana - Elza Gulbe, Krišs Kalniņš*, Dairis Adamaitis*

cīņa - Anastasija Grigorjeva, Laura Skujiņa, Armands Zvirbulis*

džudo - Jevgeņijs Borodavko, Konstantīns Ovčiņņikovs

modernā pieccīņa - Jeļena Rubļevska, Olga Šišlova, Pāvels Švecovs*

pludmales v/b - Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš un 1 vieta M.Pļaviņa pāriniekam

riteņbraukšana-bmx - Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, Kristens Krīgers

riteņbraukšana-šoseja - Toms Skujiņš, Andžs Flaksis*

kanoe - Aivis Tints, Gatis Pranks, Dagnis Iļjins, Miķelis Ežmalis*,

smaiļošana - Aleksejs Rumjancevs, Roberts Akmens

svarcelšana - Artūrs Plēsnieks, Rebeka Koha

šaušana - Lauris Strautmanis

teniss - Ernests Gulbis

vieglatlētika - Madara Palameika, Laura Ikauniece, Aiga Grabuste, Zigismunds Sirmais, Līna Mūze, Dmitrijs Jurkevičs, Jeļena Prokopčuka, Valērijs Žolnerovičs, Ansis Brūns, Sinta Ozoliņa-Kovala, Lauma Grīva, Elvijs Misāns, Mareks Ārents, Rolands Štrobinders, Gatis Čakšs

vingrošana - Valērija Grišāne, Vitālijs Kardašovs, Dmitrijs Trefilovs

 Jaunatnes sastāvs            (31 sportists)

bokss - Artjoms Hanevičs, Evanders Servuts

cīņa - Alberts Jurčenko, Vsevolods Lapšovs

džudo - Artūrs Ņikiforenko, Ņikita Duinovs

modernā pieccīņa - Ņikita Bistrovs

paukošana- Renārs Blūmentāls, Lūkass Teteris, Vitālijs Kuceba, Iļja Demba, Andris Jahimovičs*

peldēšana - Jānis Šaltāns, Nikolajs Maskaļenko*

pludmales v/b - Edvards Buivids, Reinis Pekmanis, Pāvels Jemeļjanovs, Kārlis Kliemanis, Tīna Graudiņa, Linda Elizabete Gramberga

svarcelšana -Ritvars Suharevs, Vadims Koževņikovs, Vadims Sļesarevs

šaušana - Emīls Vasermanis, Agata Rašmane

teniss - Jeļena Ostapenko

vieglatlētika -Anete Kociņa, Gunta Latiševa-Čudare, Laine Donāne, Jāzeps Groza, Artūrs Makars

*sportistam jāizpilda individuāli nosacījumi treniņu plāna ietvaros, lai tiktu saglabāta iespēja palikt LOV sastāvā

Badmintons, burāšana, golfs, jātnieku sports, loka šaušana, taekvondo, triatlons - pa 1 vietai (nosauc attiecīgā sporta veida federācija)

Rezerves sastāvs (sportistus nosauc attiecīgā sporta veida federācija)

Vieglatlētika - 4 vietas

Riteņbraukšana - bmx - 2 vietas

Pludmales volejbols - 2 vietas

Cīņa, džudo, smaiļošana, riteņbraukšana-šoseja, vingrošana, modernā pieccīņa, šaušana, galda teniss, svarcelšana, peldēšana - pa 1 vietai

Sportistu līdzfinansējuma apjoms un kārtība tiks noteikti individuāli pēc mācību - treniņu darba tāmju, sacensību kalendāra un treniņu plānu iesniegšanas līdz ko būs zināms LOV 2015.gada budžets. Pēc tam tiks noslēgti līgumi ar attiecīgo sporta veidu federācijām, lai ar 2015.gada janvāri varētu uzsākt finansēt sportistu gatavošanos nākamajai sacensību sezonai. 

Tags

Aiga Grabuste Aleksandrs Samoilovs Artūrs Plēsnieks Badmintons Cīņa Edžus Treimanis Elvijs Misāns Ernests Gulbis Jānis Šmēdiņš Jeļena Ostapenko Jeļena Prokopčuka Jeļena Rubļevska Jevgeņijs Borodavko Latvijas Olimpiskā vienība Lauma Grīva Laura Ikauniece Madara Palameika Māris Štrombergs Mārtiņš Pļaviņš Pludmales volejbols Riteņbraukšana Sinta Ozoliņa-Kovale Zigismunds Sirmais Vieglatlētika

Comment Form