LOV pamatsastāvā iekļauti 47 vasaras sporta veidu pārstāvji
Foto: FIVB

Izvērtējot vasaras sporta veida pārstāvju sasniegumus 2013.gadā, Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) pamatsastāvā 2014.gadam iekļauti 47 atlēti, informē LOV.

Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce ceturtdien izvērtēja vasaras sporta veidu sportistu rezultātus un nosauca LOV sastāvus 2014.gadam, kā arī pieņēma sportistu atlases kritērijus individuālajos ziemas sporta veidos olimpiskajās disciplīnās Olimpiskajam ciklam no 2013./2014.g.- 2017./2018.gada sezonai.

Izveidotajos LOV sastāvos tika iekļauti 80 atlēti. Kā arī tika nolemts saglabāt Rezerves sastāvu, kuru uzveidoja 2012.gada nogalē, ņemot par pamatu rezultātus un sporta veidu pārstāvniecību 2012.gada Londonas Olimpiskajās spēlēs, piešķirot 18 vietas attiecīgo vasaras sporta veidu federācijām, kas pēc saviem kritērijiem nosauks iekļaujamos sportistus.

Sportistu līdzfinansējuma apjoms un kārtība tiks noteikti individuāli pēc mācību - treniņu darba tāmju, sacensību kalendāra un treniņu plānu iesniegšanas līdz ko būs zināms LOV 2014.gada budžets. Pēc tam tiks noslēgti līgumi ar attiecīgo sporta veidu federācijām, lai ar 2014.gada janvāri varētu uzsākt finansēt sportistu gatavošanos nākamajai sacensību sezonai. 

LOV dalībnieku sapulces pieņemtie sportistu atlases kritēriji individuālajos ziemas sporta veidos olimpiskajās disciplīnās Olimpiskajam ciklam no 2013./2014.g.-2017./2018.gada sezonai, būs pamats ziemas sporta veidu sportistu sastāva izveidei 2014.gada pavasarī, kad tiks vērtēti olimpiskās sezonas rezultāti. 

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis paužot gandarījumu saka: "Ir prieks par atlētu sasniegtajiem rezultātiem aizvadītajā gadā, ko apliecina apstiprināto LOV sastāvu paplašināšanās. Vēlu visiem sportistiem gaišus Ziemassvētkus un augstus sasniegumus Jaunajā gadā!"

LOV pamatsastāvs    (47 sportisti)

airēšana - Elza Gulbe, Krišs Kalniņš, Gints Zunde

cīņa - Anastasija Grigorjeva, Laura Skujiņa, Armands Zvirbulis, Imants Lagodskis, Aleksandrs Višņakovs

džudo - Jevgeņijs Borodavko, Konstantīns Ovčiņņikovs

modernā pieccīņa - Jeļena Rubļevska, Deniss Čerkovskis, Pāvels Švecovs, Olga Šišlova

pludmales volejbols - Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Ruslans Sorokins

riteņbraukšana-bmx - Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, Toms Mankus, Kristers Lejiņš

riteņbraukšana-šoseja - Toms Skujiņš, Andžs Flaksis

kanoe - Aivis Tints, Gatis Pranks, Miķelis Ežmalis, Dagnis Iļjins

smaiļošana - Aleksejs Rumjancevs, Krists Straume

svarcelšana - Artūrs Plēsnieks

vieglatlētika - Madara Palameika, Laura Ikauniece, Zigismunds Sirmais, Līna Mūze, Aiga Grabuste, Vadims Vasiļevskis, Dmitrijs Jurkevičs, Poļina Jeļizarova, Sinta Ozoliņa-Kovala, Lauma Grīva, Elvijs Misāns, Mareks Ārents

vingrošana - Valērija Grišāne, Vitālijs Kardašovs, Dmitrijs Trefilovs

 Jaunatnes sastāvs     (33 sportisti)

bokss - Artjoms Hanevičs

cīņa - Alberts Jurčenko, Sergejs Mironovs, Vladislavs Ļebedevs

džudo - Artūrs Ņikiforenko

paukošana- Andris Jahimovičs, Renārs Blūmentāls, Lūkass Teteris, Vitālijs Kuceba

pludmales v/b - Rihards Finsters, Aleksandrs Solovejs, Haralds Regža, Armands Āboliņš

riteņbraukšana-bmx - Kristens Krīgers

smaiļošana - Roberts Akmens

svarcelšana - Rebeka Koha, Ritvars Suharevs, Vadims Koževņikovs, Vadims Sļesarevs

šaušana - Emīls Vasermanis

teniss - Jeļena Ostapenko

vieglatlētika - Krista Obižajeva, Anete Kociņa, Patriks Gailums, Rolands Štrobinders, Gunta Latiševa-Čudare,

Badmintons, burāšana, golfs, jātnieku sports, loka šaušana, taekvondo, triatlons - pa 1 vietai (nosauc attiecīgā sporta veida federācija)

Rezerves sastāvs (sportistus nosauc attiecīgā sporta veida federācija)

Vieglatlētika - 4 vietas

Riteņbraukšana - bmx - 2 vietas

Pludmales volejbols - 2 vietas

Cīņa, džudo, smaiļošana, riteņbraukšana-šoseja, vingrošana, modernā pieccīņa, šaušana, galda teniss, teniss, svarcelšana, peldēšana - pa 1 vietai

Source

DELFI Sports

Tags

Aiga Grabuste Aleksandrs Samoilovs Artūrs Plēsnieks Badmintons Deniss Čerkovskis Edžus Treimanis Elvijs Misāns Ir (žurnāls) Jānis Šmēdiņš Jeļena Ostapenko Jeļena Rubļevska Jevgeņijs Borodavko Latvijas Olimpiskā vienība Laura Ikauniece Londona Madara Palameika Māris Štrombergs Mārtiņš Pļaviņš Pludmales volejbols Riteņbraukšana Ruslans Sorokins Sergejs Mironovs Sinta Ozoliņa-Kovale Zigismunds Sirmais Vadims Vasiļevskis Vieglatlētika
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form