Spēles pirmajā trešdaļā Kriss Dingmans vadībā izvirzīja mājiniekus, bet 16. minūtē pēc pārtraukuma Rendijs Robitails rezultātu izlīdzināja. Tomēr jau pēc divām minūtēm otros vārtus "Avalanche" labā no Džo Sakika un Petera Forsberga piespēlēm iesita Ozoliņš.

Pēdējās trešdaļas 6. minūtē Patriks Kjelbergs gan panāca izlīdzinājumu, taču jau pēc minūtes Deiva Reida panākums ļāva Kolorādo komandai atgūt vadību, bet Petera Forsberga gūtie vārti nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām nostiprināja "Avalanche" uzvaru.

Ozoliņš pa pretinieku vārtiem meta četras reizes, kā arī nopelnīja dalītu visaugstāko lietderības koeficientu komandā +4.

Savukārt Skrastiņš "Avalanche" vārtsargu traucēja vienu reizi, bet nopelnīja dalītu viszemāko lietderības koeficientu -2.

Viens vārtu guvums otrdien arī Latvijas hokejista Sergeja Žoltoka rēķinā, kura pārstāvētā Monreālas komanda "Canadiens" otrdien savā laukumā uzvarēja Detroitas "Red Wings" ar 3:0 (0:0), (2:0), (1:0).

Žoltoks 2.periodā iesita pirmos vārtus šajā spēlē, viņam asistēja Ēriks Veinrihs un Benuā Brinē. Otros vārtus guva Benuā Brinē, bet trešos - Daiņus Zubrus.

Žoltoks meta pa vārtiem divas reizes, un viņa lietderības koeficients bija pozitīvs - plus viens.

Vārtsarga Artūra Irbes pārstāvētā Karolīnas komanda "Hurricanes" otrdien savā laukumā zaudēja Filadelfijas "Flyers" ar 3:4 (0:1), (2:1), (1:2).

Karolīnas komandas vārtos bija Irbe, atvairot 24 no 28 metieniem.

Izšķirošos vārtus "Hurricanes" zaudēja 79 sekundes pirms mača beigām, kad, Karolīnas komandai spēlējot mazākumā, Irbes atsisto ripu zem vārtu pārliktņa raidīja Saimons Gaņjē.