Par 2018. gada labākajiem Igaunijas sportistiem ir nosaukti ātrslidotāja Saskija Alusalu un šķēpmetējs Magnuss Kirts, ziņo "Delfi.ee".

Alusalu bija labākā no Igaunijas sportistiem 2018. gada Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs — viņa izcīnīja augsto ceturto vietu ātrslidošanas sacensībās ar masu startu.

Savukārt Magnuss Kirts šogad izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā un gada laikā trīs reizes laboja Igaunijas rekordu.

Par gada labāko komandu nosaukta rallija ekipāža Ots Tanaks/Martins Jerveoja. Šogad igauņu rallija ekipāža uzvarēja četros pasaules čempionāta (WRC) posmos un pretendēja uz titulu, taču pēc neveiksmju sērijas sezonas beigās bija spiesti samierināties ar bronzu.

Labākā trenera balvu saņēma Igaunijas volejbola izlases treneris George Kretu.

Gada labākos sportistus Igaunijā nosaka trijos balsojumos — žurnālistu, līdzjutēju un federāciju.