Paziņoti sportisti, kuri saņems finansiālu atbalstu programmā 'TOP 50 - mūsu medaļas Latvijai'
Foto: F64

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pirmdien paziņoja sportistus, kuri saņems jaunizveidotās programmas "TOP 50 – mūsu medaļas Latvijai" finansiālo atbalstu, informēja LOK.

"TOP 50 - mūsu medaļas Latvijai" paredz finansiālu atbalstu Latvijas talantīgākajiem sportistiem ceļā uz medaļu iegūšanu starptautiskās sacensībās un Olimpiskajās spēlēs. 

Jaunizveidotās programmas "TOP 50" misija ir stiprināt Latvijas labāko sportistu un komandu atbalsta programmu, lai nodrošinātu visus nepieciešamos apstākļus sportistu sagatavošanās procesam ceļā uz Olimpiskajām spēlēm, kā rezultātā tiktu izcīnītas Olimpiskās medaļas.  

Programmā "TOP 50" kopumā ir iekļauti 40 Latvijas labāko vasaras sporta veidu pārstāvji. Prezentācijas pasākumā piedalījās vairums no programmā iekļautajiem sportistiem: Edžus Treimanis (BMX), Rihards Veide (BMX), Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs (pludmales volejbols), Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns (pludmales volejbols), Elza Gulbe (airēšana), Jeļena Rubļevska (modernā pieccīņa), Pāvels Švecovs (modernā pieccīņa), Laura Skujiņa (cīņa), Konstantīns Ovčiņņikovs (džudo), Dagnis Iļjins (kanoe un smaiļošana), Rebeka Koha (svarcelšana), Aiga Grabuste (vieglatlētika), Sinta Ozoliņa-Kovala (vieglatlētika), Jeļena Prokopčuka (vieglatlētika), Zigismunds Sirmais (vieglatlētika) u.c.

Programmas "TOP 50" sportistu saraksts



Sportisti

Sporta veids

1

Artūrs Plēsnieks

svarcelšana

2

Laura Skujiņa

cīņa

3

Anastasija Grigorjeva

cīņa

4

Edžus Treimanis

bmx

5

Jānis Šmēdiņš / Aleksandrs Samoilovs

pludmales volejbols

6

Aleksejs Rumjancevs

kanoe & smaiļošana

7

Elza Gulbe

airēšana

8

Laura Ikauniece-Admidiņa

vieglatlētika

9

Gatis Pranks / Aivis Tints

kanoe & smaiļošana

10

Māris Štrombergs

bmx

11

Vitālijs Kardašovs

vingrošana

12

Rebeka Koha

svarcelšana

13

Dagnis Iļjins

kanoe & smaiļošana

14

Jeļena Rubļevska

modernā pieccīņa

15

Roberts Akmens

kanoe & smaiļošana

16

Madara Palameika

vieglatlētika

17

Jevgeņijs Borodavko

džudo

18

Aiga Grabuste

vieglatlētika

19

Konstantīns Ovčiņņikovs

džudo

20

Valērija Grišāne

vingrošana

21

Sinta Ozoliņa-Kovala

vieglatlētika

22

Rihards Veide

bmx

23

Elvijs Misāns

vieglatlētika

24

Armands Zvirbulis

cīņa

25

Ansis Brūns

vieglatlētika

26

Jeļena Prokopčuka

vieglatlētika

27

Valērijs Žolnerovičs

vieglatlētika

28

Olga Šišlova

modernā pieccīņa

29

Gatis Čakšs

vieglatlētika

30

Lauris Strautmanis

šaušana

31

Līna Mūze

vieglatlētika

32

Zigismunds Sirmais

vieglatlētika

33

Emīls Vasermanis

šaušana

34

Toms Skujiņš

riteņbraukšana-šoseja

35

Kristens Krīgers

bmx

36

Pāvels Švecovs

modernā pieccīņa

37

Mārtiņš Pļaviņš / Hermans Egleskalns

pludmales volejbols

Source

DELFI Sports

Tags

Aiga Grabuste Aleksandrs Samoilovs BMX Edžus Treimanis Jānis Šmēdiņš Jeļena Prokopčuka Jeļena Rubļevska Latvijas Olimpiskā komiteja Mārtiņš Pļaviņš Sinta Ozoliņa-Kovale Zigismunds Sirmais
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form