Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sestdien izcīnīja 14.vietu pasaules čempionāta finālsacensībās modernajā pieccīņā.

Rubļevska paukošanā sasniedza labāko rezultātu, peldēšanā viņa bija tikai 35.ātrākā, jāšanā Latvijas sportiste sasniedza devīto rezultātu, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā uzrādīja 30.rezultātu.

Summā Latvijas sportiste savāca 5268 punktus.

Par pasaules čempioni kļuva Ukrainas sportiste Viktorija Terešuka, kura summā sakrāja 5544 punktus. Otrajā vietā ar 5512 punktiem ierindojās ungāriete Šarolta Kovačs, bet trešo pozīciju ar 5504 punktiem izcīnīja lietuviete Laura Asadauškaite.

Kā ziņots, vīriešu finālsacensībām piektdien nespēja kvalificēties Latvijas sportisti Sandris Šika un Deniss Čerkovskis.

Pasaules čempionātam sākotnēji bija plānots risināties Kairā, bet Ēģipte gada pirmajā pusē atteicās no sacensību rīkošanas nestabilās politiskās situācijas dēļ.

Jau vēstīts, ka Rubļevska, jūlijā izcīnot sesto vietu Eiropas čempionātā, izcīnīja tiesības startēt 2012.gada Londonas Olimpiskajās spēlēs.