Latvijas pieccīņnieki Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis svētdien Riodežaneiro izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa otrajā posmā jauktajā stafetē.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Krievijas duets Jekaterina Huraškina un Aleksandrs Ļesuns, kuri finišā par desmit sekundēm apsteidza ukraiņus Viktoriju Terešuku un Ruslanu Nakoņečniju. Latvijas komanda uzvarētājiem zaudēja 40 sekundes.

Punktu izteiksmē Krievijas pāris ieguva 5736 punktus, Ukrainas komandai bija 5696 punkti, bet Latvijas sportistiem – 5592 punkti.

Paukošanā Rubļevskai un Čerkovskim bija trešā vieta, peldēšanā Latvijas komandai bija 14.vieta 16 vienību konkurencē, jāšanā – otrā vieta, bet kombinācijā (šaušana+skriešana) – sestā vieta.

Čerkovskim tā ir otrā medaļa šajā Pasaules kausa posmā. Atgādinām, ka sestdien Čerkovskis bija otrais vīriešu finālsacensībās.