Sestdien, 17. decembrī Latvijas Olimpiskās komiteja (LOK) ar kopīgu Ziemassvētku noskaņās veidotu tiešsaistes pasākumu atklās projekta "Sporto visa klase" astoto sezonu, ziņo LOK.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad šajā projektā, kurā tā dalībniekiem jāsporto katru dienu, piedalās 314 klases un vairāk nekā 7000 bērni no 106 skolām. Projekts tika uzsākts ar mērķi veicināt bērnu vēlmi nodarboties ar sportu un veicinātu viņu kustību daudzumu. Projektā piedalās bērni no 2. līdz 6. klasei

"Projekts no sešām klasēm sešās pašvaldībās ir izaudzis par Vislatvijas projektu, jo pēc jaunās teritoriālās reformas redzam, ka mūsu projektā piedalās gandrīz visa Latvija – ir pārstāvētas 36 no 43 pašvaldībām," saka LOK prezidents Žoržs Tikmers.

"Covid-19 radītie apstākļi mums neļauj klātienē sajust šī projekta kopības sajūtu, taču jau otro gadu cenšamies dalībniekiem radīt piederības sajūtu tiešsaistes pasākumā. Šogad projekta atklāšana notiek pirms Ziemassvētkiem, un īpašs prieks mums ir par to, ka kopā ar mūsu partneriem esam sagatavojuši un jau nosūtījuši dāvanas ikkatram projekta dalībniekam."

Latvijas Olimpiskā komiteja jau ceturto gadu projekta ietvaros pasniedz arī speciālbalvas četrās nominācijās:

1) Aktīvākā pašvaldība;
2) Aktīvā izglītības iestāde;
3) Atsaucīgākā klases audzinātāja;
4) Atsaucīgākais sporta pedagogs/ģe.

Nominācijas tiek pasniegtas ar mērķi pateikties projekta dalībniekiem, kuru iesaiste, atbalsts un pašatdeve projektam ir neatsverams.

Pasākums 17. decembrī notiks attālināti un to varēs vērot ikviens projekta dalībnieks un interesents. Atklāšanas pasākums noritēs LOK "Youtube" kanāla @OlimpiadeLV tiešraidē, kā arī sociālajā vietnē "Facebook" un "Vimeo".

Atklāšanas laikā ir gaidāmi dažādi pārsteigumi, kas neliks mazajiem sportot gribētājiem palikt vienaldzīgiem.


Programma "Sporto visa klase" radīta 2013. gadā ar mērķi 2. – 6. klašu grupām mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai.

Programmas "Sporto visa klase" idejas autors ir olimpiskais vicečempions airēšanā un LOK prezidents Žoržs Tikmers.

Programmas "Sporto visa klase" oficiālā mājaslapa internetā: www.sportovisaklase.olimpiade.lv.

Tags

Sporto visa klase Latvijas Olimpiskā komiteja Žoržs Tikmers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form