Latvijas šautriņu metējs Madars Razma otrdien Profesionālās Dartu korporācijas (PDC) rīkotā "World Grand Prix" turnīra pirmajā kārtā pārspēja Anglijas pārstāvi Raienu Serlu.

Cīņā līdz diviem uzvarētiem legiem Razma pretinieku pieveica ar 2-1.

Pirmo setu Latvijas sportists uzvarēja ar 3-1, otrajā ar 3-2 pārāks bija Serls, bet trešajā ar 3-0 uzvarēja Razma.

Razma PDC rangā ir 41.vietā, kamēr viņa pretinieks ieņem 17.vietu.

Otrajā kārtā Razma tiksies ar Ziemeļīrijas pārstāvi Derilu Gērniju, kurs pasaules rangā ieņem 24.vietu.

Turnīrā piedalās 32 šautriņu metēji, kuri cīnās par 600 000 sterliņu mārciņu (689 558 eiro) lielu balvu fondu, no kura piekto daļu saņems uzvarētājs. Sacensībās startē PDC ranga 16 labākie šautriņu metēji un vēl tikpat spēlētāji, kuri šīm sacensībām kvalificējušais profesionālās tūres turnīros.