Latvijas šāvēja Agate Rašmane Eiropas čempionātā šaušanā ar mazkalibra pistoli ļoti sīvā konkurencē izcīnīja augsto 10. vietu, informēja Latvijas Šaušanas federācija.

Šaušanā ar mazkalibra pistoli Rašmane otrdien pēc vingrinājuma pirmās puses (30 šāvieni pa mērķi ar melno apli) ar rezultātu 290 punkti ierindojās 7.-9.vietā. Trešdien, šaujot vingrinājuma otro pusi (30 šāvieni pa īslaicīgi redzamu mērķi), viņa ieguva 291 punktu, nobeidzot vingrinājumu ar sēriju 100 punkti (no 100 iespējamiem) un visa vingrinājumā summā sašaujot 581 punktu.

Vietu fināla astotniekā, kas turpināja cīnu par medaļām, ieguva sportistes ar šādu pašu rezultātu, bet vairāk sašautajiem "centra desmitniekiem". Rašmanei tādi bija 16, savukārt pēdējai sportistei, kas iekļuva fināla astotniekā – 18 centra desmitnieki.

Uzvarētāja šajā vingrinājumā bija vāciete Dorīna Venekampa. Klaudijai Bresai no Polijas (kas finālā iekļuva kā astotā ar līdzīgu rezultātu, kā Agatei) - sudraba medaļa. Bronza - Renatai Sikei no Ungārijas.

Iepriekš Daniels Vilciņš šajā Eiropas čempionātā izcīnīja vienu sudraba un vienu bronzas medaļu junioru konkurencē.