Smaiļotājs Akmens iekļūst pasaules čempionāta A finālā
Foto: F64

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien kvalificējās Kanādā notiekošā pasaules čempionāta finālam 200 metru distancē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pusfinālu Akmens sāka pārliecinoši un finišēja pirmais, sprinta distanci beidzot 37,06 sekundēs. Otrās vietas ieguvējs Jonass Drēgers no Vācijas viņam zaudēja 0,37 sekundes.

Svētdien gaidāmajam A finālam kvalificējās pusfināla pirmo trīs vietu ieguvēji.

Ceturtdien notikušajās priekšsacīkstēs latvietis uzreiz nekvalificējās A finālam, bet uzrādīja astoto ātrāko laiku no 22 smaiļotājiem.

Tuvu iekļūšanai A finālā bija arī smaiļošanas divnieks Aldis Vilde/Aleksejs Rumjancevs 500 metru distancē. Latvijas duets savā pusfinālā finišēja ceturtais, distanci beidzot vienā minūtē un 53,13 sekundēs.

Līdz pirmajam trijniekam jeb vietai A finālā pietrūka 0,31 sekunde.

Kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 500 metru distancē neiekļuva A finālā, tādējādi čempionātā cīnīsies B finālā par desmito vietu.

Pusfinālā Lagzdiņš 500 metrus airēja divās minūtēs un 1,41 sekundē un bija septītais. Airējuma uzvarētājam Angelam Kodinovam no Bulgārijas viņš zaudēja 7,74 sekundes, bet līdz pirmajam trijniekam, kas iekļuva A finālā, pietrūka 4,72 sekunžu.

Pusfinālā Lazgdiņš startēs arī 1000 metru distancē. Tāpat pusfinālā iekļuvis smaiļotāju divnieks Aldis Vilde/Aleksejs Rumjancevs 500 metru distancē. Sportistiem uz čempionātu līdzi devušies arī treneri Genādijs Zujevs un Sergejs Bobkovs.

Uz pusi garākā distancē Lagzdiņš pusfinālā finišēja četrās minūtēs un 29,29 sekundēs un bija astotais. No A finālistiem viņš atpalika 16,92 sekundes, bet no sportistiem, kas iekļuva B finālā - 1,4 sekundes. Šajā distancē viņš ieņēma 16.vietu.

Tāpat pusfinālā iekļuvis smaiļotāju divnieks Aldis Vilde/Aleksejs Rumjancevs 500 metru distancē. Sportistiem uz čempionātu līdzi devušies arī treneri Genādijs Zujevs un Sergejs Bobkovs.

Tags

Roberts Akmens Kanoe Smaiļošana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form