Pasaules rangu tabulas līdere - Šveices tenisiste Martina Hingisa - svētdien Tokijā kļuva par "Pan Pacific Open" turnīra uzvarētāju, finālā ar 6-3 un 7-5 pārspējot francūzieti Sandrinu Testū.
Jau pirmajā setā Hingisa, kam pirms nedēļas nācās piedzīvot zaudējumu Austrālijas atklātā tenisa čempionāta finālā, izmantoja pat vismazākās pretinieces kļūdas, lai pārliecinoši virzītos pretim uzvarai.

Pašas Hingisas spēle, it īpaši otrajā setā, gan nebija nevainojama, tomēr Francijas tenisiste to savā labā nespēja izmanot.

"Manas serves kļuva nekam nederīgas, bumbiņa lidoja visur, tikai ne tur, kur vēlējos," pēc mača šveiciete skaidroja problēmas otrā seta galotnē, kad rezultāts kļuva neizšķirts 5-5.

Tomēr Hingisa spēja saņemties un panākums turpmākajos divos geimos ļāva viņai 27. reizi kļūt par vienspēļu turnīru uzvarētāju.

Līdzšinējās astoņās abu tenisistu savstarpējās spēlēs vienmēr pārāka izrādījusies Hingisa, kas nostiprināja līderes pozīcijas WTA rangu tabulā.