Izdarot sešus piezemējumus un tiekot pie bonus punkta, pārliecinoši Pasaules kausa izcīņu pirmdien sāka Velsas regbija izlase, kas ar 43:14 (29:0) pieveica Gruzijas valstsvienību.

Velsas regbisti no pirmajām minūtēm dominēja laukumā, nedodot gruzīņu regbistiem kādas cerības. Jau pēc nospēlētām 15 minūtēm velsieši bija vadībā ar 15:0, bet pārtraukumā viņiem graujošs pārsvars 29:0.

Otrajā puslaikā Gruzijas izlase izdarīja divus piezemējumus, tomēr tas būtiski neietekmēja spēles rezultātu.

Pasauels kausa finālturnīrā Velsa un Gruzija ir D grupā, kuras ietvaros sestdien Austrālija ar 39:21 uzvarēja Fidži. Vēl šajā grupā ir Urugvaja.