Par ATP vīriešu tenisa sezonas noslēguma turnīra pusfināla otro dalībnieku ceturtdien kļuva Endijs Marejs, kurš B grupas pēdējā spēlē viegli ar 6-2, 6-2 pieveica Davidu Ferreru.

Pēc Rodžera Federera uzvaras pār Robinu Sēderlingu kļuva zināms, ka Marejam iekļūšanai pusfinālā pietiks uzvarēt vienā setā. To britu tenisists arī paveica 31 minūtes laikā – pirmajā setā ar 2-0 vadībā gan izvirzījās Ferrers, taču Marejs uzvarēja nākamajos sešos geimos un visā setā.

Otrajā setā Marejam neliela "aizķeršanās" sanāca tikai sākumā – pēc pretinieka serves laušanas pirmajā geimā Marejs "sausā" zaudēja nākamo geimu. Taču turpinājumā Mareja uzvara netika apšaubīta, un viņš pievienojās Federeram ATP sezonas noslēguma turnīra pusfinālā.

Pēdējie divi pusfināla dalībnieki piektdien tiks noskaidroti A grupā, kurā cerības iekļūt pusfinālā saglabā visi četri tenisisti – Rafaels Nadals, Novāks Džokovičs, Endijs Rodiks un Tomašs Berdihs.