Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Monpeljē ATP 250 punktu turnīra otrajā kārtā ar rezultātu 6-7 (5:7), 6-4, 4-6 zaudēja Radu Albotam no Moldovas.

Gulbja un Albota pirmā spēle ATP tūres ietvaros ilga divas stundas un 35 minūtes. Iepriekš abi tenisisti bija tikušies "Challenger" turnīrā, un arī toreiz latvietis piedzīvoja zaudējumu.

Pirmajā setā Gulbis atspēlējās no rezultāta 0-3 un panāca 4-4. Cīņa turpinājās līdzīgi, un tā nonāca līdz taibreikam, kurā arī abi tenisisti spēkojās punkts punktā. Noslēgumā Albots veiksmīgāk izmantoja savas iespējas. Otrajā setā abi veiksmīgi spēlēja pie savām servēm, bet tad Gulbis 10. geimā lauza pretinieka servi un izlīdzināja spēles rezultātu. Trešajā setā Albots jau pirmajā geimā lauza latvieša servi, un šo pārsvaru nosargāja līdz mača beigām.

Gulbis ATP rangā ieņem 83. vietu, bet Albots ir 90. pozīcijā. Gulbis turnīru noslēdza ar 20 ATP ranga punktiem.

Portāls "Delfi" piedāvā spēles teksta tiešraidi.