Latvijas tenisists Ernests Gulbis otrdien Štutgartes ATP turnīra pirmajā kārtā ar rezultātu 5-7, 3-6 zaudēja 18 gadus vecajam kanādietiem Fēliksam Ožjē-Aljasimam.

Gulbis šosezon 23 spēlēs izcīnījis tikai sešas uzvaras, bet viņa šodienas pretinieks Ožjē-Aljasims 33 spēlēs ticis pie 21 uzvaras. Pasaules ragā viņš atrodas 90. vietā, bet talantīgais kanādietis ierindojas 21. pozīcijā.

Pirmajā setā abi tenisisti diezgan veiksmīgi darbojās pie savām servēm, tomēr 13. geimā Gulbis nenosargāja savu servi un nonāca iedzinējos. Otrajā setā latvietim ceturtajā geimā vajadzēja atspēlēt breika iespējas, bet astotajā geimā Ožjē-Aljasims tomēr spēja lauzt Gulbja servi un novest maču līdz uzvarai.

Līdz ar to Gulbis Štutgartē netika pie pasaules ranga punktiem. Šī abiem tenisistiem bija pirmā savstarpējā spēle.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.