Klijstersas atsauca dalību Vimbldonas tenisa čempionātā (19:00)
Foto: Reuters/Scanpix

Beļģijas tenisiste, pasaules ranga otrā rakete Kima Klijstersa traumas dēļ izlaidīs Vimbldonas čempionātu, trešdien paziņoja organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Beļģiete, kura potītes traumas dēļ nespēlēja gandrīz divus mēnešus, otrdien piedzīvoja zaudējumu Hertogenbošas WTA sērijas turnīra pirmajā kārtā, negaidīti ar 6-7 (5:7), 3-6 piekāpjoties itālietei Rominai Oprandi. Kā vēlāk kļuva zināms, Klijstersai bijušas atkal veselības problēmas, tādēļ viņa nav spējusi spēlēt pilnvērtīgi.

"Spēles laikā man sniedza medicīnisko palīdzību, jo bija problēmas ar ceļgalu, nevis potīti," skaidroja beļģiete.

Pēc spēles un vēl trešdien rīta pusē nebija zināms, vai Klijstersa spēs līdz Vimbldonai atkopties. Tomēr vēlāk izplatītajā paziņojumā sportiste norādīja, ka Vimbldonā nevarēs spēlēt un tāpēc savu dalību atsaukusi.

Vimbdlonas tenisa čempionāts, kas ir gada trešais 'Grand Slam" turnīrs, sāksies 20.jūnijā.

Tags

Kima Klijstersa Teniss Vimbldona
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form