ATP sezonas noslēguma turnīrā pirmdien Londonā uzvaru smagā cīņā izcīnīja pasaules ranga līderis, spāņu tenisists Rafaels Nadals, kurš ar 3-6, 7-6 (7;5), 6-4 pieveica amerikāni Endiju Rodiku.

Pēc zaudēta pirmā seta Nadals otrajā arī nonāca zaudētajos ar 1-2, taču spēja lauzt pretinieka servi un izlīdzināt cīņas gaitu. Otrajā setā "tie break" izspēlē tikai sākumā Nadals bija iedzinējs, bet tad uzvarēja četrās izspēlēs pēc kārtas un panāca 6:3. Rodiks gan divus punktus atspēlēja, taču trešo "setbumbu" Nadals izmantoja.

Trešajā setā Nadals lauza Rodika servi piektajā geimā un vadību vairs neatdeva, izcīnot uzvaru sīvā cīņā.

Jau ziņots, ka citā spēlē pirmdien pasaules ranga trešais numurs serbs Novāks Džokovičs ar 6-3, 6-3 pieveica Tomašu Berdihu.