Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko pirmdien Austrālijas atklātā čempionāta jeb "Australian Open" pirmajā kārtā ar rezultātu 1-6, 6-3, 2-6 zaudēja Marijai Sakari no Grieķijas.

Ostapenko un Sakari šajā mačā spēkojās stundu un 49 minūtes, un Latvijas sportistei neizdevās atkārtot iepriekšējās divās sezonās sasniegto "Australian Open" trešo kārtu. Līdz ar to Ostapenko rangā zaudēs 130 punktus un piedzīvos kritumu.

Cīņa iesākās ar Latvijas tenisistes ļoti neveiksmīgu pirmo setu, kurā viņa nonāca iedzinējos ar rezultātu 0-4. No tā atgūties tā arī neizdevās, un viņa setu zaudēja ar 1-6. Otrajā setā iesākumā ritēja līdzīga cīņa, bet Ostapenko izskaņā uzvarēja četrus geimus pēc kārtas un panāca 6-2.

Tomēr izšķirošajā, trešajā, setā Ostapenko zaudēja divas serves geimus un nonāca iedzinējos ar 1-5, ko atspēlēt vairs neizdevās.

Šī Latvijas tenisistei bija trešā spēle šajā sezonā, un visās viņa piedzīvojusi zaudējumus. Neveiksmīgi viņa startēja arī Šendžeņas un Sidnejas WTA turnīros.

Tā abām tenisistēm bija otrā savstarpējā spēle, un tagad abas uzvaras dala uz pusēm.

Citi Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova un Ernests Gulbis otrdien agri no rīta aizvadīs savus pirmās kārtas mačus.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.