Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko trešdien Strasbūras WTA "International" sērijas turnīra otrajā kārtā pēc skaistas atspēlēšanās panāca mača rezultātu 2-6, 6-4, 4-2 pret nīderlandieti Kiki Bertensu, kura pēc tam nespēja turpināt spēli.

Līdz ar to Ostapenko sasniedza Strasbūras turnīra ceturtdaļfinālu.

Ostapenko ceturto reizi tikās ar šobrīd WTA rangā astotajā vietā esošo Bertensu, un tagad abas tenisistes uzvaras dala uz pusēm. Pasaules rangā Latvijas tenisiste ieņem 43.vietu.

Ostapenko spēles sākums bija ļoti smagnējs. Viņa pirmajā setā divreiz zaudēja savu serves geimu, un Bertensa uzvarēja ar 6-2. Otrais sets iesākās ar 19. minūšu ilgu geimu, kurā Ostapenko vēlreiz piekāpās pie savas serves, taču viņa uzreiz atbildēja ar ātru breiku.

Turpinājumā Bertensa panāca seta rezultātu 4-2, šķietami tuvojoties uzvarai mačā. Tomēr nākamos četrus geimus uzvarēja Ostapenko, panākot trešo setu. Trešo setu Ostapenko atkal sāka ar nenosargātu serves geimu, taču viņa atkal mirkli vēlāk spēja rezultātu izlīdzināt. Kad viņa vēlreiz lauza Bertensas servi un panāca rezultātu 4-2, Nīderlandes sportiste nevarēja turpināt maču veselības problēmu dēļ.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnīja 60 WTA ranga punktus. Nākamajā kārtā Ostapenko tiksies ar japānieti Nao Hibino (WTA 84.).