Sevastova un Ostapenko pieveic Krieviju, ievedot Latvijas komandu Federāciju kausa pasaules grupā
Foto: LETA

Latvijas sieviešu tenisa izlase svētdien iekļuva Federāciju kausa izcīņas pasaules grupā, uzvarot Krievijas komandu.

Līdz ar to Latvijas komanda nākamajā sezonā spēlēs Federāciju kausa pasaules grupas otrajā divīzijā. Tomēr šobrīd tiek runāts, ka pasaules grupas otrā divīzija tiks apvienota ar spēcīgāko pirmo divīziju, līdz ar to Latvijai būs iespēja uzreiz cīnīties starp visām pasaules spēcīgākajām komandām.

Pēc sacensību pirmās dienas Latvijas un Krievijas duelī bija neizšķirts 1-1. Svētdien pirmajā jeb dueļa trešajā vienspēlē Jeļena Ostapenko pirmajā setā atspēlējās un tad visā mačā ar 7-5, 6-1 uzvarēja Anastasiju Pavļučenkovu, panākot 2-1 Latvijas labā. Savukārt pēc tam Anastasija Sevastova ar 6-2, 7-5 pieveica Jekaterinu Makarovu, nodrošinot Latvijai uzvaru duelī.

Komandas svētdien vēl aizvadīja dubultspēli, tomēr tā nevarēja ietekmēt dueļa iznākumu. Dubultspēlē Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane ar 4-6, 2-6 piekāpās Jeļenai Vesņinai un Natālijai Vihļancevai.

Portāls "Delfi" piedāvāja Latvijas un Krievijas dueļa spēļu teksta tiešraidi.

Federāciju kausa izcīņa: Latvija pret Krieviju. 2. diena
Video: Sevastovas uzvaras sitienshttps://twitter.com/FedCup/status/988015678664921088
Sevastova pēc spēles intervijā uz korta: "Sajūtas nevar aprakstīt. Mēs par to ilgi cīnījāmies. Spēle bija smaga, es Katju iepriekš nekad nebiju uzvarējusi. Es nevienā brīdī nepadevos, vēlējos spēlēt līdz galam. Tas arī izdevās."
Latvijas tenisa izlase kopvērtējumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3-1 un nodrošināja atgriešanos pasaules grupā. Iepriekšējo reizi tas izdevās tālajā 1993. gadā,
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 7-5. Sevastova izcīna uzvaru!Sevastova teicami nospēlēja, redzot, kad Makarova dodas pie tīkla, taču nākamajā izspēlē neizdevās atrast balansu uzbrukumam. Makarova netrāpīja sitienu gar sāna līniju, tad Sevastova pie tīkla uzsita virsū krievietei, panākot divas mačbumbas. Pirmo neizdevās izmantot, jo izspēles pēdējais sitiens "norāvās" no raketes. Nākamajā izspēlē Sevastova perfekti uzbruka no labās un izcīnīja uzvaru!
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 6-5.Sevastova spēlēja lieliski un nospēlēja precīzu "sveci", pēc kuras Makarova kļūdījās. Liepājniecei neizdevās aizsardzības sitiens, taču viņa atbildēja ar "eisu". Makarova noķēra Latvijas tenisisti uz pretkustību, panākot rezultātu 30:30. Turpinājumā Sevastova vēlreiz izpildīja "eisu", bet vēl viena serve ļāva noslēgt šo geimu.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 5-5. Sevastova lauž pretinieces servi. Sevastova strādāja uzbrukumā un ar otro sitienu pie tīkla viņa guva punktu, tad viņa uzņēma sarežģītu sitienu, pēc kura sekoja Makarovas kļūda. Krievijas tenisiste pieļāva dubultkļūdu, dodot Sevastovai trīskāršo breikbumbu. Makarova pirmo breikbumbu atspēlēja ar veiksmīgi izspēlētu sitienu pa diagonāli, tad Sevastovai neizdevās tikt galā ar servi. Makarova pieļāva vēl vienu dubultkļūdu! 
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 4-5Sevastova guva divus ātrus punktus ar servēm, taču pēc tam viņa pieļāva dubultkļūdu. Ātri izdevās gūt arī trešo punktu, bet Makarovai izdevās labs uzbrukums. Noslēgumā Sevastova noturēja savu servi, Makarovai sitot ārpus laukuma.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 3-5.Sevastovai neizdevās serves uzņemšana, tad viņas sitiens no labās izlidoja tālu ārpus laukuma. Latvijas tenisiste nākamajā izspēlē bija aktīva un panāca Makarovas kļūdu, taču krievietei izdevās ass un precīzs bekhenda sitiens. Noslēgumā Sevastova sita tīklā.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 3-4Sevastovas sitiens no labās lidoja ārpus laukuma, bet viņa reabilitējās ar uzbrukumu no bekhenda. Latvijas izlases spēlētājai nākamajās epizodēs neizdevās tikt galā ar Makarovas uzbrukumiem, un krieviete panāca divas breikbumbas. Sevastova pirmo atspēlēja ar "eisu", tad viņa uzbrukumā bija agresīvāka un panāca Makarovas sitienu tīklā (40:40). Ar divām servēm Sevastova nosargāja savu servi.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 2-4.Makarova ar labu servēšanu panāca 40:0, bet Sevatovai punktu izdevās atspēlēt ar sitienu no labās asā leņķi. Pagarināt geimu Latvijas tenisistei tomēr neizdevās. 
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 2-3.Sevastovai izdevās spēcīga serve, ar kur Makarova netika galā. Īsā izspēlē krieviete no kreisās sita tīklā, pēcāk Sevastova pie tīkla apmānīja pretinieci un sita ar bekhendu gar sāna līniju. Makarovas uzņemtā serve lidoja autā, un arī Latvijas spēlētāja "sausā" uzvarēja serves geimu.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 1-3.Makarova pie tīkla izdarīja precīzu sitienu laukuma stūrī, Sevastovai neizdevās uzņemt nākamās serves. Šis geims zaudēts "sausā".
https://twitter.com/IlgvarsImsa/status/988003192616124416
https://twitter.com/FedCup/status/988003398913011712
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 1-2. Sevastova zaudē serves geimu. Sevastova lieliski apspēlēja Makarovu skrējienā pie tīkla, krieviete atbildēja ar bekhendu gar sāna līniju. Liepājniece netrāpīja laukumā, tad Makarova izspēlēja saīsināto sitienu, kuru latvietei neizdevās dabūt pāri tīklam. Makarova izmantoja pirmo breikbumbu ar uzbrukumu uzņemšanā.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 1-1Sevastovas sitiens nedaudz izlidoja ārpus laukuma, tad Makarovai palīdzēja veiksme, jo viņas sitiens trāpīja tīklā un pārvēlās pāri. Arī Sevastovai izdevās ļoti veiksmīgs sitiens tieši pāri tīklam, savukārt Makarova atbildēja ar sitienu no kreisās pa līniju. Latvijas tenisiste izspēlēja labu kombināciju, kas noslēdzās ar bumbas triecienu laukumā pie tīkla, bet tam sekoja Makarovas minimāla kļūda (40:40). Sevastovai neizdevās nākamās serves uzņemšana, tad viņa atkal trāpīja fantastisku sitienu, tomēr krieviete spēja panākt "vairāk"ar spēcīgu uzbrukumu. Liepājniece izcili nospēlēja saīsināto sitienu, tad viņas sniegums aizsardzībā sagādāja breikbumbu, bet to neizdevās vēl izmantot. Latvijas tenisistei forhends izlidoja autā, bet noslēgumā viņa sita tīklā.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2, 1-0Sevastova otro setu iesāka ar teicamu servi, tad Makarovai "norāvās" sitiens, bet trešajā izspēlē Latvijas tenisiste labi iegrieza bumbiņu, un krieviete netika pie sitiena. Makarova izpildīja uzbrukumu serves uzņemšanā, bet nākamais mēģinājums viņai bija neveiksmīgs.
Sākas 2. sets.
Pirmā seta statistika: 
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 6-2. Sevastova uzvar 1. setu. Sevastova atkal ar savu pacietīgo spēli piespieda Makarovu uzbrukt un trīsreiz kļūdīties. Sevatovai trīskāršā breikbumba, un viņa izmantoja pirmo, kad atkal Makarova netrāpīja laukumā.https://twitter.com/FedCup/status/988003398913011712
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 5-2Sevastova izpildīja labas serves, pēc kurām izdevās ātri gūt punktus un "sausā" uzvarēt geimu.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 4-2Makarovas uzbrukumu Sevatovai neizdevās atvairīt, pēc tam krieviete "tīri" noslēdza uzbrukumu no labās. Makarova turpināja spēlēt agresīvi, panākot 40:0, taču Sevastova nākamajā izspēlē spēja mazināt tempu, un Makarova pie tīkla nospēlēja neveiksmīgi. Pēc tam Sevastovai tomēr neizdevās pagarināt geimu, jo sitiens atdūrās tīklā.
https://twitter.com/tallhobbit/status/987998239126306817
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 4-1Makarova guva punktu ar uzbrukumu uzņemšanā, bet vēlreiz to atkārtot neizdevās, sitot ārpus laukuma. Sevastova netrāpīja bekhendu pa diagonāli, taču pēc tam nodzenāja pretinieci pa gala līniju, līdz viņas sitiens bija neprecīzs. Latvijas sportiste izpildīja "eisu", bet geimu noslēgt ar saīsināto sitienu neizdevās (40:40). Sevastova izpildīja labu servi, savukārt noslēgumā īsā geimā Makarova nenoturēja aizsardzību.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 3-1. Sevastova lauž pretinieces servi. Sevastova uz pretinieces uzbrukumiem atbildēja ar gariem sitieniem, kas atkal izprovocēja Makarovas kļūdu. Tad Latvijas izlases spēlētājai sitienā pazuda balanss, un bumbiņa aizlidoja autā. Makarovai neizdevās pārsist pāri bumbiņu, taču viņa panāca 30:30 ar neticami veiksmīgu sitienu pie tīkla. Krievijas tenisiste guva punktu ar sitienu no labās pašā laukuma stūrī, bet Sevastova atbildēja ar sitienu no kreisās gar sāna līniju. Makarova sita pārāk spēcīgi, un Sevastova ieguva pirmo breikbumbu mačā, pēc tam krieviete pieļāva tādu pašu kļūdu.https://twitter.com/FedCup/status/987999240008929280
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 2-1Sevastova izspēlēja labu uzbrukumu, kuru noslēdza ar uzbrukumu asā leņķī, nākamajā izspēlē viņas sitiens gar sāna līniju atdūrās tīklā. Liepājniece turpināja ar rezultatīvu servi, nākamajā epizodē viņa mainīja izspēles tempu un panāca Makarovas kļūdu. Noslēgumā Sevastova atkal labi servēja.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 1-1Makarova ar divām labām servēm panāca 30:0, tad Sevastovai neizdevās pie tīkla pārcelt pāri pretiniecei, kura guva arī trešo punktu. Sevastova paspēja aizskriet un uzņemt bumbiņu un ar viltīgu sitienu guva punktu, taču noslēgumā atkal neizdevās serves uzņemšana.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova 1-0Makarova trāpīja pa gala līniju, un tas iztraucēja Sevastovai izdarīt precīzu sitienu. Krievijas tenisiste nākamo izspēli noslēdza ar trāpījumu tīklā, bet pēcāk Sevastova izsita ārpus laukuma. Viņa 30:30 panāca ar veiksmīgu servi, tad Makarova ar bekhendu izsita ārpus laukuma. Makarova pagarināja geimu, bet noslēgumā Latvijas tenisiste lika pretiniecei strādāt un izprovocēja viņas kļūdas.
Anastasija Sevastova - Jekaterina Makarova. Spēle sākusies.Sevastova spēli sāk ar servēšanu
Sevastova un Makarova jau kortā un iesildās
Latvijas un Krievijas duelis turpināsies aptuveni pēc 20 minūtēm ar Anastasijas Sevastovas un Jekaterinas Makarovas spēli. Uzvaras gadījumā Latvijas svinēs panākumu duelī un iekļūs Federāciju kausa Pasaules grupā.
Ostapenko pēc uzvaras intervijā kortā: Pavļučenko labi spēlēja 1. setā, bet adaptējos, pielāgojos spēlei un pārņēmu iniciatīvu. Otrajā setā izskaņā nenervozēju, drīzāk sasteidzu, pieļāvu kļūdas, bet nomierinājos un uzvarēju. Par dubultspēli - spēki ir, bet ceru, ka nebūs vajadzīga dubultspēle, Nastja (Anastasija Sevastova) uzvarēs un viss būs labi
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 6-1Ostapenko uzvar maču un izvirza Latviju vadībā duelī ar 2-1Ostapenko kļūdās sitienā no gala līnijas (0-15), tad vēl viena kļūda (0-30). Ilgākā izspēlē Ostapenko izsit autā, dodot pretiniecei trīskāršo breikbumbu (0-40). Pirmo Krievijas tenisiste neizmanto, tad vēlreiz kļūdās Pavļučenko (30-40). Agresīvi, droši sitieni ļauj Ostapenko atspēlēt arī trešo breikbumbu (40-40). Grūtā situācijā Ostapenko iziet kā uzvarētāja un pirmā mačbumba! Spēcīga serve un uzbrukums - uzvara Ostapenko un Latvijai!https://twitter.com/FedCup/status/987987725654650881
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 5-1Ostapenko izsit autā, tad iesit tīklā. Agresīvs bekhends pēc serves ļauj gūt vienu punktu geimā, bet Pavļučenko ar eisu panāk 40-15. Ostapenko iesit tīklā, zaudē geimu, bet tagad servēs un var uzvarēt maču
https://twitter.com/chainedtomaria/status/987983853745770497
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 5-0Ostapenko droši spēlē, zaudē gan vienu izspēli, bet ar eisu noslēdz geimu
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 4-0Ostapenko lauž pretinieces serves geimuOstapenko agresīvi uzņem servi, tad fantastiski trāpa pa līniju korta stūrī (0-30). Ostapenko agresīvs uzbrukums ļauj tikt pie trīskāršās breikbumbas. Perfekts sitiens pa līniju un astotais uzvarētais geims pēc kārtas!https://twitter.com/FedCup/status/987984522703720448
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 3-0Pavļučenko cenšas atgūt savu spēles ritmu ar agresiviem uzbrukumiem, bet tie ir nesekmīgi un kļūdaini. Ostapenko "sausā" uzvar geimu
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 2-0Ostapenko lauž pretinieces serves geimuPavļučenko kļūdās pirmajā izspēlē serves geimā, bet tad ar drošām izspēlēm panāk 30-15. Ostapenko ar sitieniem pa diagonāli no vienas puses uz otru panāk Pavļučenko kļūdu, tomēr nākamajā izspēlē pārāka Krievijas tenisiste (40-30). Ostapenko tiek pie saīsinātās un trāpa pa līniju (40-40), apklusinot mājinieku līdzjutējus. Pavļučenko izsit autā, bet breikbumbu Krievijas tenisiste atspēlē ar precīzu sitienu pa līniju. Pavļučenko pieļauj dubultkļūdu, tad izsit autā - Ostapenko lauž pretinieces serves geimu un uzvar 6. geimu pēc kārtas!
https://twitter.com/DW_Immurs/status/987980628732907522
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5, 1-0Ostapenko 2. setu sāk ar divām kļūdām (0-30). Tad gan droša izspēle, pēc kuras seko kļūda (15-40). Spēcīga serve palīdz atspēlēt pirmo breikbumbu (30-40) un identiskā izspēlē Ostapenko panāk 40-40. Seko laba Ostapenko izspēle pēc spēcīgas serves, bet sekojošā izspēlē Ostapenko iesit tīklā. Tīklā iesit arī Pavļučenko, tad Krievijas tenisista izsit autā. Ostapenko uzvar geimu, atspēlējot dubulto breikbumbu.
https://twitter.com/FedCup/status/987979481561387009
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 7-5Ostapenko lauž pretinieces serves geimu un uzvar 1. setuOstapenko uzvar pirmo izspēli, bet otrajā izspēlē Pavļučenko uzvar ar forhendu pa diagonāli. Ostapenko nesanāk sitiens (paslīd arī kāja), bet nākamajā izspēlē viņai padodas agresīvs uzbrukums (30-30). Pavļučenko kļūdās, un Ostapenko pirmā setbumba! Ostapenko uzņem servi ar sitienu uz gala līniju, ar ko netiek galā pretiniece. Uzvarēts geims un pirmais sets!
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 6-5Ostapenko sajutusi spēli, agresīvs un emocijām bagāts uzbrukums pirmajā izspēlē. Turinājumā Pavļučenko iesit tīklā (30-0), bet Krievijas tenisiste atbild ar agresīvi uzņemtu servi (30-15). Ostapenko perfekts forhends un laba serve ļauj Latvijai atgūt vadību setā 6-5
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 5-5Ostapenko lauž pretinieces serves geimuPavļučenko iesit tīklā pirmajā izspēlē, bet seko spēcīga serve pa līniju. Agresīvi uzbrukumi palīdz Ostapenko tikt pie 15-30. Ostapenko perfekta izspēle un dubultā breikbumba Latvijai! Un kļūdās Pavļučenko! Breiks Latvijai un līdzsvars geimā.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 4-5Ostapenko pārliecinoši iesāk savu serves geimu (40-0), bet tad atkal kļūdās pēc pretinieces saīsinātā. Punktu geimam Ostapenko pieliek ar spēcīgu servi.Tagad gan servēs pretiniece, kas, uzvaras gadījumā, gūs panākumu pirmajā setā.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 3-5Pavļučenko ar labi izspēli pēc spēcīgas serves paņem pirmo punktu geimā, bet tad pieļauj dubultkļūdu. Ostapenko sitiens pa diagonāli trāpa tīklā (bumbiņa nepārvēlās pāri tīklam). Latvijas tenisiste vēlreiz iesit tīklā forhendu (40-15), bet ar to pašu atbild Pavļučenko (40-30). Ar spēcīgu forhendu Pavļučenko uzvar geimu.Ostapenko pirmajā setā uzvarējusi tikai trīs izspēles, servējot pretiniecei.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 3-4Ostapenko izskatās atguvusies un "sausā" uzvar geimu
https://twitter.com/FedCup/status/987972673337745409
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 2-4Pēc ilgstošā, strīdīgā un fiziski smagā iepriekšējā geima Pavļučenko ātri panāk 40-0 un ar spēcīgu servi "sausā" uzvar geimu.
Iepriekšējā geimā tiesnesis pāris reizes aizrādīja līdzjutējiem par uzvedību - starp Ostapeenko pirmo un otro servi bija dzirdami skaļi aplausi, kas var izsist no ritma sportisti.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 2-3Ostapenko zaudē serves geimuOstapenko iesit tīklā, tad Pavļučenko agresīvi uzbrukumi dod rezultātu (0-30). Pavļučenko izsit autā, turpinājumā Ostapenko pamanās trāpīt pa līniju grūtā situācijā (30-30). Ostapenko ar uzstājīgiem sitieniem ar forhendu pa diagonāli piespiež pretinieci kļūdīties, bet tad neuzmanīgi nospēlē pie tīkla ar saīsināto (40-40). Ostapenko pasmaida par savu bērnišķīgo kļūdu...Tad Ostapenko izsit autā un jau breikbumba pretiniecei - pirmā šajā duelī. Pavļučenko izsit autā, bet nākamajā izspēlē Ostapenko kļūdās sev ērtā sitienā - vēl viena breikbumba pretiniecei. Apmainoties augstiem sitieniem, Ostapenko ar forhendu trāpa pa līniju. Turpinājumā ar spēcīgu sitienu no kreisās Ostapenko panāk "vairāk", bet nākamajā izspēlē Pavļučenko padodas labs saīsinātais. Pavļučenko fantastiski uzņem servi un Ostapenko netiek pie laba sitiena (vēl viena breikbumba). Tad Ostapenko izsit autā, lai gan to apšaubīja un lūdza tiesnesi pārbaudīt. Soģis gan apstiprināja līnijtiesneša lēmumu - bumbiņa, diemžēl, bija autā.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 2-2Labā situācijā Ostapenko iesita tīklā, bet tad tika pie pirmā punkta mačā, servējot pretiniecei (15-15). Pavļučenko divas spēcīgas serves palīdz mājiniecei tikt pie 40-15. Tad viņa ar forhendu pa diagonāli uzvar geimu.Pirmajos četros geimos bez problēmām uzvar servētāja un serves dominē šajā spēlē.
Ostapenko pēdējā laikā krietni uzlabojusi savu servi, ko pamanijuši arī viņas līdzjutējihttps://twitter.com/ostaplosion/status/987967915730317312
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 2-1Ostapenko ar prefektiem sitieniem pēc serves panāk 30-0, tad spēcīga serve (40-0). Geimu "sausā" uzvar ar lielisku izspēli, liekot pretiniecei arī daudz skraidīt kortā.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 1-1Ostapenko agresīvi centās uzņemt Pavļučenko otro servi, bet nesekmīgi. Tad Ostapenko netiek galā ar vēl vienu servi. Pirmajā ilgākajā izspēlē šajā geimā Ostapenko izsit autā (40-0), tad netiek galā ar vēl vienu servi. "Sausā" zaudēts pretinieces serves geims.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko 1-0Ostapenko laba izspēle un teicama serve spēles sākumā. Tad gan seko dubiltkļūda (30-15). Ar izcilu bekhendu pa līniju Ostapenko panāk 40-15 un ar eisu noslēdz geimu.
Jeļena Ostapenko - Anastasija Pavļučenko. Spēle sākusies
Tenisistes beigušas iesildīšanos. Tūlīt sāksies duelis.
Savukārt Sevastovas zaudētās spēles momentus var apskatīt ŠEIT:https://sports.lattelecom.lv/lv/momenti/anastasiju-duelis-sevastova-pret-pavlucenkovu
Vakardienas Ostapenko uzvaras labākie momenti https://sports.lattelecom.lv/lv/momenti/ostapenko-uzvar-makarovu-un-izlidzina-rezultatu
Atgādinām, ka Hantimansijskā notiekošas Latvijas un Krievijas duelis risinās telpās uz māla seguma korta. Kā zināms, Ostapenko ir pašreizējā mālu segumu "karaliene", jo pērn triumfēja "French open".
https://twitter.com/FedCup/status/987958736026329088
Tenisistes iznākušas laukumā. Sekos iesildīšanās un tad spēle.
Ostapenko un Pavļučenko savā starpā tikušās vienu reizi. 2016. gadā Birmingemas turnīrā uz zālāja Ostapenko uzvarēja ar 7-6 (7:1), 6-1.26 gadus vecā Pavļučenko šobrīd pasaules rangā ieņem 27. vietu, bet 20 gadus vecā Ostapenko ir 5. vietā.
Sestdien tika aizvadītas divas vienspēles, kurās abas komandas izcīnīja pa vienai uzvarai. https://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/teniss/latvijas-tenisistes-pec-divam-spraigam-vienspelem-cinas-neizskirti-ar-krieviju.d?id=49958727
Latvijas tenisistes svētdien turpina cīņu par atgriešanos Federāciju kausa izcīņas pasaules grupā, un šodienas pirmajā vienspēlē Jeļena Ostapenko spēkojas ar Anastasiju Pavļučenkovu. 

Tags

Anastasija Sevastova Jeļena Ostapenko Teniss

Comment Form