Par Latvijas čempionāta pludmales volejbolā - "Cēsu alus open" sacensību - otrā posma uzvarētājiem svētdien kļuva Jānis Šmēdiņš un Kristians Marnics.

Finālā Šmēdiņš/Marnics ar rezultātu 2-0 (21:19, 21:17) pieveica "Cēsu Open" pirmā posma uzvarētājus Ingaru Ivanovu un Artūru Kiseļevu.

Spēlē par trešo vietu Jānis Grīnbergs/Lauris Iecelnieks ar rezultātu 2-0 (21:16, 21:19) pieveica Andri Krūmiņu un Ruslanu Sorokinu.

Pusfinālā Ivanovs/Kiseļevs ar 2-0 (21:14, 21:12) pieveica Grīnbergu/Iecelnieku, savukārt Šmēdiņš/Marnics arī ar 2-0 (21:18, 21:15) pārspēja duetu Krūmiņš/Sorokins.

Otrajā pusfinālā Šmēdiņš/Sorokins pēdējos divus punktus otrajā setā nopelnīja par Krūmiņa sarkanajām kartītēm, kuras viņš saņēma par diskusijām ar spēles galveno tiesnesi. Arī sestdienas ceturtdaļfināla mačā Krūmiņš un Sorokins abi nopelnīja pa sarkanajai kartītei par iesaistīšanos asās diskusijās ar spēles galveno tiesnesi.

Ivanovs/Kiseļevs ar Šmēdiņu/Marnicu spēlēja otrā posma ceturtajā kārtā un arī toreiz uzvarēja Šmēdiņš/Marnics, kas bija pārāki ar rezultātu 2-1 (14:21, 21:18, 15:10).