Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs piektdien Parīzē iekļuva "Grand Slam" sacensību astotdaļfinālā, informēja organizatori.
Spēlē par vietu astotdaļfinālā Pļaviņš/Samoilovs ar 2:0 (29:27, 21:16) 51 minūtē uzvarēja Boersmu/Ronnesu no Nīderlandes. Sestdien par vietu ceturtdaļfinālā Latvijas pāris tiksies ar Furbringeru/Dženingsu no ASV.

Jau ziņots, ka Pļaviņš/Samoilovs piektdien priekšpusdienās ar 0:2 (16:21, 13:21) zaudēja Markam Viljamsam un Steinam Mecgeram no ASV, bet ceturtdien izcīnīja divas uzvaras, ar vienādu 2:1 pārspējot Brinku/Dīkmanu no Vācijas un Kaisu/Vesiku no Igaunijas.

Sacensības Francijas galvaspilsētā risināsies līdz svētdienai. Vīrieši un sievietes turnīrā balvu naudā izspēlē pa 300 000 dolāru.