Ābols: spēku, lai izlīdzinātu, bija par maz
Foto: LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandai Rīgas "Dinamo" bija par maz spēka, lai izlīdzinātu rezultātu mačā ar Mitišču "Atlant", uzskata vienības galvenais treneris Artis Ābols.

Kā ziņots, svētdien aizvadītajā spēlē Rīgas "Dinamo" piekāpās Mitišču klubam ar rezultātu 1:2, ciešot trešo neveiksmi pēdējās četrās cīņās.

"Ar divām ripām pretiniekam bija gana, lai uzvarētu. Savukārt mums spēku bija par maz, lai izlīdzinātu rezultātu," atzina Ābols, atklājot, ka aizsargam Georgijam Pujacam ir trauma, tomēr izteica cerību, ka viņš ārpus sastāva nepaliks ilgi.

"Šodienas plāns labi strādāja. Tomēr momentu realizācija nebija pārāk veiksmīga, jo iespēju mums bija ļoti daudz," secināja "Atlant" galvenais treneris Aleksejs Kudašovs.

Kā zināms, šis Rīgas "Dinamo" komandai bija pirmais zaudējums savā laukumā kopš 9.oktobra.

Rīgas klubs ar izcīnītiem 59 punktiem 32 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā atkritis uz ceturto vietu. Tikpat punktu ir arī trešajā vietā esošajai Maskavas CSKA komandai, kas gan aizvadījusi par diviem mačiem vairāk. Tikmēr otrajā vietā esošā Maskavas "Dinamo" iekrājusi 65 punktus, bet nospēlējusi par spēli vairāk nekā Latvijas galvaspilsētas vienība.

Tags

Artis Ābols Atlant Kontinentālā hokeja līga (KHL) Maskavas CSKA Rīgas "Dinamo"

Comment Form