Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālā ceturtdien iekļuva Mitišču “Atlant” komanda.

“Atlant” ceturtdaļfināla sērijas sestajā cīņā ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) izbraukumā pārspēja Čerepovecas “Severstaļ” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām svinot uzvaru ar 4-2.

Aizvadītajā mačā rezultātu spēles sestajā minūtē atklāja mājinieku hokejists Nikita Aleksejevs, bet trešā perioda septītajā minūtē izlīdzinājumu panāca “Atlant” spēlētājs Branko Radivojevičs. Saspringtā cīņas turpinājumā piecas minūtes pirms spēles beigām uzvaras vārtus Mitišču komandas labā guva Nikolajs Žerdevs, ievedot savu vienību nākamajā kārtā.

Jāatzīmē, ka šajā mačā "Atlant" vārtsargs Konstantīns Baruļins atvairīja 29 no 30 pretinieku metieniem, kamēr "Severstaļ" vārtu vīrs Vasīlijs Košečkins tika galā ar 29 no 31 metiena.

Bez "Atlant" vietu Rietumu konfereces pusfinālā jau nodrošinājušas Sanktpēterburgas SKA un Maskavas "Dinamo", kuru vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Vienīgais pāris, kas šajā kārtā turpina cīņu ir Rīgas "Dinamo" un Ņižņijnovgorodas "Torpedo".