Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien, 27. oktobrī, zaudējumu piedzīvoja latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā vienība Vladivostokas "Admiral", kas savās mājās ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Bārtulis laukumā bija 22:54 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks starp "Admiral" hokejistiem. Latviešu aizsargs izdarīja četrus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, kā arī bloķēja vienu metienu.

Visā mačā "Admiral" izdarīja 47 metienus, bet pretinieki tikai 24, tomēr cīņā pārāki bija "Ņefethimik". Uzvarētājiem vārtus guva Robins Ganzls, kurš izmantoja Bārtuļa noraidījumu, un Oļegs Piganovičs, bet "Admiral" rindās vienīgos vārtus guva Dmitrijs Sajustovs.