Pirmdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Habarovskā Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Cipuļa pārstāvētā "Amur" komanda savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās "Severstaļ", viens rezultativitātes punkts šai mačā arī Cipulim.

Mārtiņš Cipulis asistēja Aleksandram Ņikuļinam pirmo vārtu gūšanā šai mačā. Pēc pirmās trešdaļas "Amur" bija izvirzījušies vadībā ar 2:1, taču otrā perioda 12. minūtē Aleksejs Cvetkovs guva vārtus "Severstaļ" labā un izlīdzināja rezultātu.

Trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, un spēle turpinājās ar papildlaiku, kurš arī noslēdzās bez vārtu guvuma. Pēcspēles metienos veiksmīgāki bija "Severstaļ", uzvaru kuriem nodrošināja precīzs Jurija Trubačova metiens.

"Severstaļ", kas ir Rīgas "Dinamo" tiešie konkurenti uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, 50 spēlēs guvuši 77 punktus, un Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu. Rīdzinieki ar 74 punktiem 50 spēlēs ir septītie.