Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Cipuļa pārstāvētais Habarovskas „Amur” ceturtdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē savā laukumā ar 2:1 (0:1, 1:1, 0:0, 0:0) pēcspēles metienos pārspēja Čeļabinskas „Traktor”.

Pirmos vārtus šai mačā guva viesi, „Traktor” – pirmā perioda vidū Derons Kvints realizēja skaitlisko vairākumu. „Amur” rezultātu izlīdzināja otrās trešdaļas 12. minūtē, kad vārtus guva Ruslans Nurtdinovs.

Trešajā trešdaļā abas komandas aktīvi uzbruka, taču vārtsargi neielaida nevienu ripu savus vārtos, un spēle turpinājās pagarinājumā, kurā arī uzvaras vārti netika gūti.

Pēcspēles metienos veiksmīgāki bija „Amur”, kuriem uzvaras vārtus guva Aleksandrs Ņikuļins.

Mārtiņš Cipulis šai spēlē izdarīja divus metienus pa vārtiem.