Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis ceturtdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pret Sanktpēterburgas SKA izdarīja rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētais Habarovskas "Amur" zaudēja pagarinājumā ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1).

Mārtiņš Cipulis asistēja Aleksejam Kopeikinam pirmo vārtu guvumā spēles 11. minūtē, kad "Amur" izlīdzināja rezultātu – 1:1. Habarovskas komanda vēl divreiz šai mačā izlīdzināja rezultātu, spēles pamatlaiku noslēdzot ar neizšķirtu 3:3, taču pagarinājuma otrajā minūtē Aleksejs Jašins guva uzvaras vārtus SKA labā. Viņam šie bija otrie vārti spēlē.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Amur" ar 46 punktiem 48 spēlēs ieņem pirmspēdējo, 11.vietu, bet SKA Rietumu atrodas ceturtajā vietā.