Doņeckas "Donbass" komanda, spēlējot bez Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa, trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences pusfināla sērijas piektajā spēlē ar 1:3 piekāpās Prāgas "Lev" vienībai.

Līdz ar to Prāgas komanda sērijā izvirzījusies vadībā ar 3-2, un nākamā spēle, kas var kļūt par izšķirošo, notiks piektdien Bratislavā, kur savas mājas spēles aizvada "Donbass".

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts jau bija 2:0 "Lev" labā, bet otrā perioda sākumā vienus vārtus "Donbass" labā atguva Dmitrijs Kagarlickis.

Cerībā izlīdzināt rezultātu, Doņeckas kluba treneris spēles beigās nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču to izmantoja "Lev" un raidīja ripu tukšajos "Donbass" vārtos, panākot spēles beigu rezultātu - 3:1.

Oskaram Bārtulim iepriekšējos "play-off" mačos pret "Lev" bija ļoti ievērojams spēles laiks, bet šajā spēlē viņš nepiedalījās.