Hokeja klubs "Rīga" piektdien izbraukumā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē Podoļskā ar 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) pieveica "Russkije Vitjazi" vienību, svinot septīto uzvaru pēc kārtas.

Pirmos vārtus HK "Rīga" labā pirmās trešdaļas vidū guva Roberts Bukarts, bet otrā perioda sākumā Miks Indrašis rīdzinieku pārsvaru dubultoja.

Trešajā trešdaļā pirmos vārtus guva arī mājinieki, otrajā minūtē Georgijs Belousovs pārspēja Kristeru Gudļevski. 14.minūtē Roberts Bukarts atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1, taču 70 sekundes pirms spēles beigām Georgijs Belousovs guva otros vārtus "Russkije Vitjazi" labā – 3:2. Mājinieki turpinājumā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču rīdziniekiem izdevās noturēt uzvaru.

Jau ziņojām, ka HK "Rīga" ceturtdien pēc uzvaras pār "Mitiščenskije Atlanti" atgriezās MHL Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējuma galvgalī.