Hokejs klubs "Rīga" svētdien Sanktpēterburgā uzvarēja pēdējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē, ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspējot "Serebrjannije Ļvi" komandu.

Pirmos vārtus rīdzinieki guva pirmās trešdaļas pašās beigās – no Mika Indraša piespēles vārtus guva Raimonds Vilkoits, bet punktu regulārajai sezonai trešās trešdaļas astotajā minūtē pielika Artūrs Mickēvičs – 2:0, bet Kristers Gudļevskis atvairīja visus pretinieku metienus pa saviem vārtiem, aizvadot septīto "sauso" spēli šosezon.

Atgādinām, ka sestdien abu komandu pirmajā spēlē ar 2:1 uzvarēja mājinieki.

MHL "play-off" turnīru hokeja klubs "Rīga" uzsāks pret Centra divīzijas trešās vietas ieguvējiem, "Mitiščenskije Atlanti" komandu.