Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" sestdien ar zaudējumu pēcspēles metienu sērijā Sanktpēterburgā sāka izbraukuma spēļu sēriju.

Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās SKA hokejistiem.

Jau spēles pirmajā minūtē SKA komandu vadībā izvirzīja Iļja Kovaļčuks, bet 15.minūtē Tonijs Mortensons panāca rezultātu 2:0. Pusotru minūti pirms trešdaļas beigām pēc teicamas Aleksandra Ņiživija piespēles Andris Džeriņš Rīgas komandai vienus vārtus atspēlēja, bet otrā perioda vidū Roberts Bukarts no aizvārtes izdarīja piespēli Mikam Indrašim, kurš panāca neizšķirtu rezultātu 2:2.

Lai arī spēles kontrole piederēja SKA komandai, Rīgas "Dinamo" spēja pārņemt vadību, kad divas ar pusi minūtes pirms cīņas beigām skaistus vārtus guva Indrašis, tomēr 49 sekundes pirms pamatlaika beigām 3:3 panāca Tihonovs. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet pagarinājumā cīņas kontrole piederēja mājiniekiem, taču rezultāts nemainījās.

Pēcspēles metienu sērijā ne Aleksandram Ņiživijam, ne Polam Ščehuram un ne Indrašim neizdevās pārspēt vārtsargu, kamēr mājiniekiem uzvaras nesošo "bullīti" realizēja Tihonovs.

"Dinamo" komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Indrašis, bet SKA rindās – Tihonovs.

Šīs izbraukuma sērijas turpinājumā rīdzinieki ik pēc dienas pārtraukuma tiksies arī ar Mitišču "Atlant", Jaroslavļas "Lokomotiv" un Čerepovecas "Severstaļ". Savukārt pēc šīs sērijas sāksies novembra starptautisko spēļu pārtraukums. Nākamā KHL spēle Rīgā risināsies vien 13.novembrī.

Potāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi.