Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis pirmdien, 4. oktobri, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā komanda Podoļskas "Vitjazj" ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) zaudēja Habarovskas "Amur".

Indrašis mača izcēlās ar rezultatīvu piespēli, vārtu gūšanā asistējot Danielam Odetam, kurš 34 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām panāca 1:0 "Vitjazj" labā.

Pēdējās trešdaļas sākumā "Amur" izlīdzināja rezultātu, izceļoties Davidam Tomašekam. Savukārt pēcspēles metienos "Amur" bija pārāks ar 2:1, bet uzvaru nesošo "bullīti" realizēja Aleksandrs Gorškovs.

Indrašis laukumā bija 14:13 minūtes, izdarīja piecus metienus pa vārtiem, uzvarēja piecos no sešiem iemetieniem un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Indrašis izpildīja arī pēcspēles metienu, kas bija nesekmīgs.

Indrašis šajā sezonā 14 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles. KHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Vitjazj" ar 13 punktiem ieņem devīto vietu.