Pagājušās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempioni Magņitogorskas "Metallurg" piedzīvojuši vēl vienu zaudējumu šīssezonas Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, sērijas otrajā mačā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpjoties Novosibirskas "Sibirj".

Šajā sērijā rezultāts jau ir 2-0 "Sibirj" labā. Kā zināms, sērija ilgst līdz vienas komandas četrām uzvarām.

"Sibirj" izvirzījās mača vadībā pirmās trešdaļas vidū, kad Vasīliju Košečkinu pārspēja Viktors Bobrovs. Otrās trešdaļas vidū Jans Kovaržs rezultātu izlīdzināja, bet jau pēc divām minūtēm Stepans Saņņikovs atkal izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešās trešdaļas sākumā Patriks Hērslijs "Sibirj" pārsvaru palielināja līdz diviem punktiem, bet trīs minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Daniss Zaripovs vienus vārtus atguva, tomēr atlikušajā laikā, pat nomainot Košečkinu pret sesto laukuma spēlētāju, neizdevās rezultātu izlīdzināt.

Pirmajā spēlē, kas notika piektdien Novosibirskā, "Sibirj" uzvarēja ar 2:0.