Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 0:2 piekāpās Magņitogorskas "Metallurg".

"Dinamo" iepriekšējās četrās spēlēs zaudēja pagarinājumos, tomēr šoreiz pie punktiem neizdevās tikt.

Pirmajos divos periodos komandas vārtus neguva, bet trešā perioda ievadā "Metallurg" veiksmīgā epizodē guva vārtus, kad ripa trāpīja Mihalam Bulrīžam un ielidoja vārtos. Pamatlaika izskaņā vēl Jevgeņijs Timkins meta ripu tukšos vārtos.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Kristers Gudļevskis šajā mačā atvairīja 15 no 16 pretinieku metieniem, savukārt "Metallurg" vārtsargs Artjoms Zagiduļins tika galā ar visiem 28 metieniem.

"Dinamo" pēc šī zaudējuma Rīgas "Dinamo" attālinājās no izslēgšanas spēļu zonas, jo Podoļskas "Vitjazj" un "Soči", kas ir rīdzinieku tiešie konkurenti par vietu Gagarina kausā, tika pie uzvarām. "Dinamo" ar 48 punktiem 50 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, pirmajam astotniekam zaudējot piecus punktus.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.