Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē trešdien, 19. februārī, ar rezultatīvu piespēli izcēlās Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvētā vienība Čerepovecas "Severstaļ" pēcspēles metienos ar 3:2 pieveica Mika Indraša pārstāvēto Maskavas "Dinamo".

Pēdējās trešdaļas devītajā minūtē pēc Kuldas un Vladislava Kodolas piespēlēm Aleksandrs Petuņins izlīdzināja rezultātu.

Visā mačā Kulda nospēlēja 14:32 minūtes un reizi pielietoja spēka paņēmienu. Indrašis nospēlēja 13:14 minūtes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā.

Pēcspēles metienos komandām bija nepieciešami 20 "bullīši", lai noskaidrotu uzvarētāju. Vienu pēcspēles izgājienu nerealizēja Indrašis, bet "Severstaļ" šajā sērijā bija pārāki ar 4:3, svinot uzvaru visā mačā ar 3:2.