Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ufas "Salavat Julajev" aizsargs no Latvijas Artūrs Kulda pirmdien regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

"Salavat Julajev" pirmdien ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0) izbraukumā pārspēja Novosibirskas "Sibirj" komandu.

Kulda ar rezultatīvo piespēli izcēlās spēles 34.minūtē, palīdzot Aleksejam Gluhovam panākt rezultātu 2:1. Latvijas aizsargs nospēlēja 22:01 minūti, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, vienu reizi bloķēja pretinieka raidījumu un veica četrus spēka paņēmienus.

Ufas komandas labā vārtus guva arī Aleksejs Vasiļevskis un Antons Babčuks, bet uzvaru nesošo "bullīti" realizēja Igors Mirnovs. Tikmēr "Sibirj" labā precīzi meta Jonass Enlunds, Jegors Martinovs un Dmitrijs Monja.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Salavat Julajev" ar 86 punktiem 49 spēlēs ieņem piekto vietu.