Tradicionālā pirmssezonas pārbaudes hokeja turnīra "Latvijas Dzelzceļa kauss" atklāšanas spēlē svētdien Kazaņas "Ak Bars" ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:0) pieveica Jaroslavļas "Lokomotiv".

Spēles rezultātu otrās trešdaļas pirmajā minūtē atklāja "Ak Bars" uzbrucējs Džastins Azevedo, taču jau pēc piecām minūtēm Petrs Kontiola, realizējot skaitlisko vairākumu, rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Uzvaras vārtus Kazaņas kluba labā trešā perioda vidū, arī realizējot skaitlisko vairākumu, guva Fjodors Malihins.

Vakarā savu pirmo spēli šajā turnīra aizvadīs mājinieki, Rīgas "Dinamo", kas spēkosies ar Minskas "Dinamo".