Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien smagu uzvaru izcīnīja latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 3:2 uzvarēja Jekaterinburgas "Avtomobiļist".

Sprukts šajā mačā laukumā pavadīja 11:47 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, uzvarēja tikai vienā no pieciem iemetieniem, bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu. Spēlēs 59.minūtē Sprukts saņēma noraidījumu, un "Avtomobiļist" komanda šo vairākumu izmantoja, panākot rezultātu 2:3.

Uzvarētājiem vārtus guva Džefs Plets, Jirži Novotnijs un Martins Tērnbergs, bet "Avtomobiļist" rindās precīzi bija Aleksejs Simakovs un Tobiass Viklunds.