Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa pirmās kārtas ceturtajā spēlē pirmdien piedzīvoja Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā komanda Hantimansijskas "Jugra", kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Magņitagorskas "Metallurg".

Sērijā līdz četrām uzvarām tagad rezultāts kļuvis 2-2, bet "Metallurg", uzvarot viesos, atguva sava laukuma priekšrocības visā sērijā. Nākamā spēle 2.martā notiks Magņitagorskā, bet tad 4.marta komandas atkal tiksies Hantimansijskā.

Masaļskis mačā atvairīja 23 no 25 metieniem.

Pirmā perioda priekšpēdējā minūtē Masaļski pārspēja Staņislavs Čistovs, bet otrajā periodā Dmitrijs Altarjovs izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus pēdējās trešdaļas astotajā minūtē guva Deniss Platonovs, kurš realizēja "bullīti".