Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda "Rīga" piektdien cieta neveiksmi atkārtotajā cīņā Sanktpēterburgā. "Rīga" piekāpās SKA-1946 ar 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

"Rīgas" vārtsargu Ēriku Vītolu pirmoreiz mājinieki pārspēja pēc spēlētas minūtes, izceļoties Grigorijam Grjaznovam.

Otrie vārti krita ātrajā uzbrukumā, kad no aizsarga aizsega Vītolu pārspēja Jegors Gurzanovs. Savukārt trešos vārtus SKA-1946 labā Daņiils Lazutins, gūstot savus pirmos vārtus mačā, iemeta 35 sekundes pirms otrā pārtraukuma.

"Rīga" ar 36 punktiem 42 spēlēs Rietumu grupā ieņem 12.vietu, kamēr SKA-1946 ar 78 punktiem 50 mačos atrodas trešajā pozīcijā.

Jau ziņots, ka ceturtdien rīdzinieki viesos kapitulēja Sanktpēterburgas SKA-1946 hokejistiem ar 0:7 (0:0, 0:4, 0:3).

SKA-1946 hokejisti pa "Rīgas" vārtiem meta 41 reizi, bet latvieši atbildēja ar 19 raidījumiem. Uzvarētājiem ar "hat-trick" izcēlās Matvejs Mičkovs.

Šis Latvijas komandai ir pirmais izbraukums kopš 14.novembra, divarpus mēnešu laikā 12 mačus aizvadot savā laukumā.

Tagad "Rīga" dosies uz Maskavu, kur nākamās nedēļas sākumā aizvadīs divus mačus ar turienes "Dinamo" hokejistiem.