Ņižņijnovgorodas "Torpedo" galvenais treneris Pēteris Skudra saviem hokejistiem pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mača ar 'Vitjazj" ir pārmetis necieņu pret hokeju.

Lai gan "Torpedo" uzvarēja ar 3:2, Skudra bija ļoti neapmierināts ar savas komandas attieksmi pret spēli un viņus bargi nokritizēja.

"Spēle man nepatika," Čehovas "Vitjazj" mājas lapā citēts latviešu speciālists. "Kaut kāda uzpūtīga spēle, kurā bija daudz necieņas pret partneriem, pretinieku, līdzjutējiem un hokeju kopumā. Mēs vāji aizvadījām pirmās 40 minūtes. Pēc otrā perioda parunājāmies ar spēlētājiem ģērbtuvē, un trešajā jau varējām paņemt trīs punktus, kas, protams, ir labi. Bet kopumā nav, ko izcelt."